firma sosyal medya bilgileri

site ana menüsü

Almanca Kursu

  1. Ana Sayfa
  2. Almanca Kursları
  3. Almanca Kursu

Almanca Dil Kursu ve TELC sınavı sertifikasyonu programlarına katılın; Almancayı en iyi şekilde öğrenin ve Avrupa’da geçerli sertifikanızı edinin.

Sprachportal İstanbul ve Almanya şubeleri ile Almanca Kurusu veren bir dil kursudur. Almanya’da bulunduğumuz bölge de en iyi dil kursları arasında yer almaktayız.

Neden Almanca Kursu?

Yaşama dair planlarınızda ilerlerken yabancı dil bilmek her zaman avantaj sağlar. Özellikle Sprachportal’ın başta ebe ve hemşireler olmak üzere tüm sağlık personeline Almanya’da resmi kanlalar ile sunduğu sertifikasyon sonrası iş imkânları dahi kendi başına Almanca öğrenmek için yeterli bir neden oluşturmaktadır.

TELC (Language test) Nedir?

Telc on bir farklı dilde yabancı dil sertifikası vermeye yetkili bir kurumdur. Üniversite eğitimi ve mesleki alan için sizin dinleme, okuma, konuşma ve yazma alanlarında ki becerilerinizi belgelendirir. TELC sınavları Avrupa’da resmen kabul edilir. Sprachportal TELC lisans ortağıdır.

Almanca Kursunda Tercih Sprachportal

Özellikle Almancayı mesleki açıdan öğrenmek isteyen, öğrendiği Almancayı resmi sertifikalar ile iş hayatında geleceğini kurarken kullanmak, var olan işlerinde ilerlemek için geçerli sertifikalar edinmek ve daha da önemlisi Sprachportal’ın sağlık personellerine sunduğu Almanya’da iş imkânlarından yararlanmak isteyenlerin Almanca Kursu için tek tercihi Sprachportal Akademi İstanbul Almanca Dil Kurusu dur.

Almanca Kurs İçeriği

Sınıf içi eğitimleri ve birebir konuşma diyalogları ile interaktif eğitimlerle pratiğe dönüştürüyoruz.

Hafta da 20 Saat, Ayda 80 saat teorik ve pratik eğitim uygulamaları içermektedir.

İstanbul merkezimiz de B1 Seviye Almanca sertifikası verilmektedir. Şehir dışında olan danışanlarımız bulundukları şehirlerde B1 Seviye Almanca için Kurs alabilirler. Tunceli de Pozitif Vizyon Almanca Dil Kursları merkezin de B1 Almanca alabilirler. Pozitif Vizyon Almanca Dil Kursları iş ortağımızdır.

Kursa Kaydolun

Cv Ekleyebilirsiniz
Maksimum dosya boyutu 4mb