firma sosyal medya bilgileri

site ana menüsü

Hakkımızda

  1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Sprach Portal Akademi - Almanyada Çalışmak için Dil Eğitimi ve Danışmanlık Hizmetleri

Sprachportal ;Biz Kimiz? Ve Danışmanlık Hizmetinde Sprachportal farkı .

Sprachportal merkezi Almanya’nın Wetzlar Şehrinde kurulmuş bir dil okuludur.Sprachportal dil eğitiminde yetkinliği dil öğretiminde donanımlı bir ekiple ve eğitime yaptığı yatırımla başarısını kanıtlamıştır. Almanya ‘nın Wetzlar ve Giessen şehrinde şubeleri bulunan eğitim kurumumuzda Alman Federal Göçmenler ve Mülteciler Dairesi ( BAMF-Bundesamt Für Migration und Flüchtlinge ) ve diğer resmi kurumlarla ortak projeler yürütmekteyiz.

SPRACHPORTAL ; BAMF tarafından Türkiye ‘de resmi olarak hizmet veren tek danışmanlık kurumudur.

İş ortaklarımız arasında

BAMF( Bundesamt Für Migration Flüchtlinge) -Federal Göçmenler ve Mülteciler Dairesi

Yeni bir yaşam kuracağınız bir ülkede doğru danışmanlık çok önemlidir. BAMF oturum hakkı ,iş bulma,barınma koşullarını oluşturma ve sonuçlandırma süreçlerinde yanınızda olacaktır.Sprachportal BAMF’ın (Bundesamt Für Migration und Flüchtlinge) Türkiye’de çalıştığı tek kurumdur.Sprachportal doğru danışmanlık hizmeti için tek adresinizdir.

TELC (Language Test -The Europen Language Certificates) TELC, 11 farklı dilde yabancı dil sertifikası veren yetkili bir kurumdur.TELC ; üniversite eğitimi ve mesleki alan için dinleme ,okuma , konuşma ve yazma alanlarındaki becerilerinizi belgelendiren bir kurumdur.Sınavlar Avrupa ortak dil kriterleri baz alınarak hazırlanır.Avrupa ‘da resmi kabul gören bir belgedir.Sprachportal ‘’ Deutsch- Test für Zuwanderer ‘’ için Telc lisans ortağıdır.

HZA- HANSEATİSCHE ZERTİFİZİERUNGS AGENTUR – Hansa Sertifikasyon Ajansı

WEİTERBİLDUNG HESSEN – İleri Düzey Eğitim Dairesi

Sprachportal Hansa Sertifikasyon Ajansı tarafından onaylanmıştır ve Weiterbildung Hessen üyesidir.

ARBEİTSAMT -İş ve İşçi bulma kurumu

Sprachportal;hizmet sunduğu kişi ve kurumlara en güncel bilgilerle fayda sağlamaya çalışan ,insani değerleri merkezine alan ve problemler karşısında çözüm odaklı bir kurumdur.

Kurumumuzda evrensel değerler doğrusltusunda çalıştığımız ülkelerle kültürler arası bir etkileşim sağlamaktayız.Çalıştığımız kişiler ile yeni yaşamlarında karşılaşabilecekleriproblemlerle ilgili her konuda ilk önce iletişim engellerini ortadan kaldırarak sorunlarının çözümüne yönelik destek sağlarız.

Almanya ‘da yalnız değilsiniz. Size her konuda destek olabilecek güvenilir ,başarılarla dolu bir geçmişi olan ,tecrübeleri ve iş ortaklarıyla size en doğru ve en güvenilir danışmanlık hizmeti sağlayan bir kurum olarak yanınızda SPRACHPORTAL olacak.

Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik bireysel danışmanlık hizmetleri için Sprachportal Akademi İstanbul ;

Profesyonel ve kurumsal hizmetlerimiz sayesinde ortak çalışma yürüttüğümüz ülkeler ile yaşadığımız deneyimler bizim kültürler ve diller arasında güçlü bağlar oluşturmamızı sağladı .Sprachportal Akademi İstanbul olarak danışmanlık hizmetleriyle ilgili güvenilir ve doğru danışmanlık için hazırız.

Yabancı dil , Avrupa ve tüm dünyada önemli fark yaratan yetkinliklerdendir.

İstanbul merkezimizde Almanca dil eğitimi vermekteyiz ve uzmanlaştığımız bu eğitimleri Avrupa Dil Standartları doğrultusunda ve en yüksek kalitede düzenlemekteyiz.

Sprachportal B1 Almanca Dil kursu; sadece dil bilgisini ve sözcükleri ezber yöntemiyle öğretmek değildir.Biz mesleki ve sosyal yaşamınızda Almanca ‘da yetkin ve yeterli bir donanıma kavuşmanızı sağlarken aynı zamanda yaşayacağınız ülkenin tarihini ,kültürünü ve yaşam tarzını da sizlere aktarıyoruz.

Almanca dil eğitiminde Sprachportal’ın başarılı bir geçmişi ,deneyimli akademisyenleri,empati anlayışı yüksek ve güleryüzlü pozitif çalışanları ile Almanca öğrenmek kolay ve eğlenceli olacak.

Yabancı dil eğitiminde özgüven fark yaratır.Dile hakim olmadığınızı düşünerek konuşmaktan çekinmeniz ,öğrendiğiniz bilgileri ve sözcük bilginizi işlevsizleştirir.

Ancak biz okullarımızda dil eğitimini ;eksiksiz gramer bilgisi ,yüksek düzeyde sözcük dağarcığı ve akıcı ve düzgün bir tellafuz kullanarak oluşturuyoruz.Sınıf içi eğitimlerde birebir konuşma diyalogları ile interaktif eğitimlerle pratiğe dönüştürüyoruz.

Deneyimlerimiz bizi bugüne taşıyandır.

Almanya’da ki yeni yaşamınızda tüm süreçlerin takipçisi olarak danışanlarımıza <a target="_blank" rel="nofollow"></a>en doğru ve en güvenilir bilgileri sunacağız.